zpět na text
zobrazit obrázek
 
 

Maturitní
plesy ve
Slovanském domě

Slovanský dům ve spolupráci s Taneční školou Vavruška pro Vás připravil nabídku, která přináší přesně to, co v Praze doposud chybělo.

Nabízíme možnost uspořádat ples v krásných, reprezentativních a tradičních sálech v centru města s kvalitním zajištěním Vámi vybraných služeb. To vše za ceny, které Vás příjemně překvapí.


6 důvodů, proč uspořádat ples právě ve Slovanském domě:

  1. Krásný secesní sál s geniem loci – za první republiky jezdila do Slovanského domu za tancem celá Praha. Ideální poloha Slovanského domu v centru města, v ulici Na Příkopě, přímo na metru B (Nám. Republiky), poblíž stanic A i C.
  2. Profesionální produkční servis s mottem:
    „Všechno, o co se nechcete starat, vyřešíme za Vás. Všechno, co si chcete udělat po svém, Vám umožníme.“ Nemusíte se tak zabývat povoleními, hlášeními a smlouvami, ale můžete si vybrat to, na čem Vám záleží, tedy kapelu, moderátora apod. Nebudeme Vám nutit nevyhovující „balíčky“ služeb, o které nestojíte.
  3. Široká variabilita uspořádání sálu s cílem vytvořit originální a nezaměnitelný ples. Na přání lze volit kulaté i obdélníkové stoly, měnit jejich rozmístění, velikost pódia, parketu či propojení s Malým sálem.
  4. Využití dvou sálů v jednom patře – Velký sál je vhodný pro plesový program, Malý sál pak pro diskotéku nebo doprovodný program.
  5. Bar s širokým sortimentem, rychlou obsluhou a především cenami, které si studenti mohou dovolit.
  6. Maturitní ples u nás můžete uspořádat již od 100.000,-Kč. Nabídneme Vám variantu na míru dle Vašich preferencí a finančních představ. Cena pronájmu a služeb je za celý ples až do rána. Nemusíte vybírat další místo pro afterparty.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a přijít se do Slovanského domu podívat. Spolu s ukázkou prostor projednáme Vaše představy a následně připravíme detailní nabídku včetně přesné cenové kalkulace.

 
 

Ke stažení:

 

Pronájem

SB Property Services, a.s.

Tel.:
+420 601 573 832
 
Email:
 
Web:
 
SB Property Services, a.s.